ZAPROSZENIE

ZAPRASZAM

Serdecznie zapraszam na kontynuację Pchełek i perełekhttp://pchelkiiperelki2.blogspot.com/
gdzie mozna pozbywać się towarów bez ograniczeń cenowych.

Mam tylko do Was prośbę. W ETYKIETACH proszę nie wpisywać np: tkanina, poszwa, dekoracje, tylko wpisać swój nick. Może chociaż tutaj zachowamy porządek


Jeszcze jedna sprawa: proszę usuwać posty, w których artykuły zostały sprzedane, bądź wycofane( w przeciwnym razie będę usuwać je sama)sobota, 18 sierpnia 2012

ceramiczne mydelniczki - hand made.

Mam do zaoferowania dwie ceramiczne mydelniczki mojego autorstwa. Mydelniczki są jedynymi egzemplarzami, ręcznie lepionymi z białej gliny, zdobionymi szkliwami oraz dwukrotnie wypalonymi w temp. powyżej 1000 stopni C.
Oba wzory są jednostkowe, nie były wzorowane. Taki zakup sprawi, że będziesz miała jedyną w swoim rodzaju mydelniczkę i będziesz miała pewność, że nikt inny nie będzie miał podobnej albo takiej samej.

Obie w całości są szkliwione, od dołu posiadają malutkie nóżki. Dół obu mydelniczek szkliwiony transparentnie.

Cena jednostkowa za każdą mydelniczkę to 30 zł plus koszt przesyłki.
Mogę zrobić oczywiście mydelniczki na indywidualne zamówienie, zgodnie z projektem oraz dostosowane do kolorystyki łazienki.
Myślę, że mogą być także doskonałym prezentem dla kogoś bliskiego.

Kontakt:
pracowniablue@gmail.comoczywiście istnieje możliwość stworzenia dodatków do kompletu: kubków do mycia zębów oraz pojemnika na pastę i szczoteczki itd.
Mydelniczki są lekkie, delikatne i jak to bywa z ceramiką, fotografie nie oddają ich uroku niestety.Brak komentarzy: